Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Feb 20, 2020

V zavraždenom novinárovi stratila nielen brata, ale aj poradcu a najbližšieho mentora. Čerstvá matka malého Lukáša, ktorému chce o Janovi a Martine porozprávať všetko. Mária Kuciaková, Janova sestra. Bola to ona, kto tú tragickú správu o vražde svojho brata musel povedať rodičom. Aký bol Jano...? A...


Feb 19, 2020

Včerajšia blokáda parlamentu sa opakuje – poslanci, ktorí teraz kandidujú za PS-Spolu, nechcú umožniť, aby do volieb prešli návrhy Smeru a SNS na 13. dôchodok, zvýšenie prídavkov na deti a zrušenie diaľničných známok.

Budete počuť Martina Poliačika, ktorý priznáva, že porušuje rokovací...


Feb 18, 2020

Parlament dnes zostal paralyzovaný. Schôdzu, na ktorej chceli Smer a SNS presadiť zvýšenie prídavku na dieťa, 13.dôchodok a zrušenie diaľničných známok – zablokovali poslanci okolo Miroslava Beblavého. Obsadili rečnícky pult a plánujú dokonca spať v rokovacej sále – aby návrhy do volieb nestihli...


Feb 17, 2020

Do predvolebnej politickej diskusie pred voľbami sme pozvali nové tváre, ktoré sú vysoko na kandidátkach - no pritom ich málokto pozná.
 

Hostia:

- Peter Kmec, diplomat, Smer-SD

- Caroline Lišková, číslo 5 na kandidátke KDH

- Michal Luciak, podpredseda Za ľudí, číslo 6 na kandidátke

Kto je...


Feb 14, 2020

Dnes vyšlo nové zistenie z tzv Kočnerovej knižnice. Tentoraz o priateľstve Mariana Kočnera s Jaroslavom Haščákom z Penty. Kočner s Haščákom mali hovoriť o ovplyvňovaní médií z portfólia Penty. Bolo to úprimne priateľstvo? Budete počuť investigatívneho novinára Mareka Vagoviča.

Klimatická...