Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Jul 17, 2019

Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik mal vynášať informácie oligarchovi Norbertovi Bödörovi. Nitky vedú aj k Marianovi Kočnerovi. Budete počuť investigatívneho novinára Mareka Vagoviča.

Neúspešný prezidentský kandidát Eduard Chmelár chce založiť novú politickú stranu Socialisti. Ešte však...


Jul 16, 2019

Poslankyňa Mosta Híd Katarína Cséfalvayová sa nedostala už na štvrtú zahraničnú cestu. Červenú jej dal predseda parlamentu Andrej Danko (SNS). 

Práve predsedu národniarov poslankyňa dlhodobo kritizuje za jeho aktivity v zahraničí, najmä v Rusku. Ten jej teraz nedovoľuje cestovať na poslanecké cesty....


Jul 15, 2019

Firma napojená na košického Bašternáka Gabriela Kleina nevyplatila dodávateľom státisíce eur. Podnikateľ, ktorý prišiel o peniaze hovorí, že je košický Bašternák nebezpečný. Kleinovi teraz súd zablokoval majetok. Viac povedal investigatívny novinár Martin Turček.

Taliansky krajne...


Jul 12, 2019

Marián Kotleba a jeho poslanecký kolega Rastislav Schlosár si vyplácajú druhý plat. Peniaze zo štátneho rozpočtu im idú rovno do vrecka - a to bez možnosti verejnej kontroly. 

Robia to formou platu – ktorý ešte okrem toho poslaneckého – poberajú od strany, z peňazí, ktoré dostali za voľby. 

Viac...


Jul 11, 2019

Na festivale Pohoda budete môcť stretnúť aj nás - Aktuality.sk majú svoj vlastný stan. Aké diskusie v ňom budú viesť Marek Vagovič a Peter Bárdy?

A čo odporúča vidieť šéf festivalu Michal Kaščák? 

Vypočujte si náš podcast.