Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Oct 27, 2020

O celoplošnom lockdowne – teda že bez testu nebudete môcť ísť ani do práce, by mala zajtra rokovať vláda. Podarilo sa nám to overiť aj z ďalšieho zdroja blízkeho Oľano.

Celoslovenské testovanie bude, no iba v sobotu a v nedeľu. Dôležité je, čo sa bude diať po celoplošnom testovaní, upozorňuje...


Oct 26, 2020

Testovanie v štyroch okresoch vláda považuje za úspech – a zrejme tak bude aj celoslovenské testovanie. Zatiaľ chýbajú zdravotníci. Kto je zodpovedný za Dušana Kováčika a prečo trvalo 16 rokov, kým skončil v putách?

Budete počuť premiéra Igora Matoviča, ministra obrany Jaroslava Naďa a ministra...


Oct 23, 2020

Nedostatok zdravotníkov, logistické problémy, testy na poslednú chvíľu. Aj to sú problémy, ktoré testovanie prinieslo Orave. Od rána tam prebieha pilotné projekt testovania na prítomnosť covidu19.

Podľa premiéra z doterajšieho priebehu testovania sa ukazuje, že ako pozitívni vyšli 3-4%...


Oct 22, 2020

Povinné nosenie rúška ako forma mučenia? Nezmysel, reaguje na niektoré právne mýty šírené po sociálnych sieťach ústavný právnik Vincent Bujňák. Štát podľa neho môže nariadiť  celoplošné povinné testovanie - a dokonca aj povinné očkovanie, násilne nás k tomu ale donútiť nesmie.

Boj...


Oct 21, 2020

Na Orave sa vo veľkom pripravuje prvé kolo štátneho testovania zadarmo pre všetkých. Budete počuť našu reportérku Denisu Hopkovú z Oravy, primátora Námestova Milana Hubíka, bežných obyvateľov Oravy, aj starostu obce Oravské Veselé Albína Masleňáka.

Aj keď premiér Igor Matovič dnes pripustil,...