Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

May 23, 2022

Pamätáte si ešte tlačovku Roberta Fica s gestapáckymi kabátmi? V prípade expolicajta odsúdeného za korupciu súd prišiel k záveru, že žiadny nátlak na kajúcnikov sa nekonal. V podstate tak vyvrátil argumenty Smeru z tejto známej tlačovky.

Rozsudok, ktorým súd na prvom stupni poslal na 11 rokov za...


May 20, 2022

Ruskí agresori blokujú export ukrajinskej pšenice, kradnú jej zásoby, zamínovavajú ukrajinské polia a ničia poľnohospodárske vybavenie Ukrajincov. Môže to viesť k novej Arabskej jari, teda nepokojom v krajinách severnej Afriky ale aj k ďalšej masívnej migračnej vlne do Európy, varuje analytička...


May 19, 2022

Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik sa bráni na Najvyššom súde. Chce zvrátiť 14ročný trest väzenia, ktorý mu vymeral ešte minulý rok v septembri Špecializovaný trestný súd. A rovnako verdikt o prepadnutí majetku. Odvolaciemu súdu predložil tisíc strán svojej verzie. Ako to vyzeralo...


May 18, 2022

Vyššie detské prídavky, daňový bonus a príspevky na voľnočasové aktivity. Rovnako dočasné zdanenie Slovnaftu pre ruskú ropu. Opatrenia, ktoré prešli vládou, a bez avizovaného veta liberálov. Richard Sulík hrozbu presúva na parlament.

A Igor Matovič sa napriek rečiam o čiastkových úspechoch...


May 17, 2022

Pred rokmi sa basou vyhrážal Lipšicovi, dnes basa hrozí jemu samotnému. Štefana Harabina obvinili z extrémizmu. Skončí exminister spravodlivosti vo väzení a ako mu rola martýra pomôže v prezidentskej kampaní, ktorú vraj týmto obvinením odštartoval?

Štefan Harabin patrí medzi jednu...