Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Sep 28, 2020

Najbližšie týždne budú kritické, narastie počet infikovaných koronavírusom a hrozia aj plné nemocnice. Iterrupčný zákon má neistý osud – pre nedostatok hlasov prejde zrejme len ak sa niektorí poslanci nezúčastnia hlasovania a tým znížia kvórum.

Budete počuť nového šéfa Inštitútu...


Sep 25, 2020

Alexander Lukašenko sa tento týždeň inauguroval, ale tajne a len v blízkom kruhu. Ako to prebiehalo, ako sa mu to podarilo a čo na to Bielorusi?

„Ľudia Lukašenkovu inauguráciu berú s nadhľadom a videli sme ich včera sa vyhlasovať za prezidenta v uliciach, na hlavy si dávali koruny. Aj to je reakcia...


Sep 24, 2020

Stretnutie v nákupnom centre, legálne odposluchy a agent - Aktuality.sk dnes píšu o mužoch, ktorí chceli podplatiť politika. Na odposluchoch mali údajne spomenúť aj nový korupčný prípad. Budete počuť Lauru Kellöovú.

Koaliční poslanci dnes reagovali na slová šéfa RTVS Jaroslava Rezníka, ktorý...


Sep 23, 2020

Publicista Michal Havran už nečelí trestnému stíhaniu za svoj článok „Pošlite Kuffu do cirkusu“. Vyšetrovateľ v jedinom článku videl priam sprisahanie voči kresťanstvu a stopnúť tieto úvahy Národnej kriminálnej agentúry musela až Generálna prokuratúra.

Drakonické tresty za fajčenie marihuany...


Sep 22, 2020

„Je mimoriadne podozrivé, aby bývalý vysoký policajný funkcionár mal zraz miliónový majetok“. Investigatívec Martin Turček hovorí o Zoltánovi Perhácsovi. Svojho času aj šéfovi policajnej inšpekcie, ktorý figuroval aj v Gorile, dnes advokátovi – a to aj obvineného bývalého šéfa kriminálneho...