Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Dec 3, 2020

NAKA zadržala bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Je nepredstaviteľné aby Robert Fico ako premiér o tejto justičnej chobotnici nič nevedel. Viem si predstaviť, že NAKA zabúcha aj v centrále SMERu, hovorí politológ Pavol Baboš.

Parlamentu sa podarilo zvoliť nového kandidáta na...


Dec 2, 2020

Gorila už nemá len hlas, ale aj putá. Robert Fico sa jej stále akoby bojí a pred novinármi aj uteká.

Po Božích mlynoch či Očistci je tu ďalšia policajná akcia s názvom Judáš a zaznamenala aj obvinenie ďalšieho z policajných prezidentov – Milana Lučanského. A Miroslav Marček si za vraždu Jána a...


Dec 1, 2020

Desiatky kukláčov so samopalmi v sídle finančnej skupiny Penta, a Jaroslav Haščák obvinený z korupcie a prania špinavých peňazí. To všetko v súvislosti s kauzou Gorila. Na mieste sú aj naši reportéri, budete počuť Mareka Vagoviča.

Koaliční poslanci parlamentu si dnes večer majú...


Nov 30, 2020

Monika Jankovská, Ľudovít Makó alebo Bernard Slobodník - sú svedkovia kajúcnici, ktorí sami páchali trestnú činnosť, no priznali sa a svedčia proti ostatným. V slovenskom práve si môžu svojimi svedectvami znížiť trest alebo dokonca kúpiť beztrestnosť. Budete počuť bratislavského sudcu Petra...


Nov 27, 2020

Bývalý šéf televízie Markíza a exminister hospodárstva Pavol Rusko sa dnes postavil pred súd v kauze prípravy vraždy Sylvie Volzovej. Rozprávali sme sa o tom s reportérom Rudom Sivým, ktorý pojednávanie sledoval online.

Na Slovensko by mali v decembri doraziť prvé vakcíny proti koronavírusu. Záujem...