Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Feb 25, 2021

"Ľudia prestali veriť tomu, že vláda vie, čo v otázke pandémie robí" tvrdí poslanec Za ľudí Tomáš Valášek. Podľa neho treba vymeniť ministra Krajčího a túto tému v strane nepovažujú za uzavretú.

Pandémia je tu s nami už prakticky rok, obete na životoch sa počítajú na tisíce,...


Feb 24, 2021

Viac ako 16 miliónov eur od cestárov malo dostať konzorcium firiem, ktoré neponúklo najnižšie ceny - a ktorému dodáva služby neter bývalého šéfa cestárov Romana Žemberu. Úrad pre verejné obstarávanie to však teraz - takmer rok od zverejnenia podozrení na Aktualitách - zastavil.

Tender na Slovenskej...


Feb 23, 2021

Rok 2020 bol spolu s rokom 2016 najteplejší za posledných 140 rokov. Ročné obdobia boli, s výnimkou jari, výrazne teplotne nadnormálne. Dnes to oznámili meteorológovia zo SHMÚ. Čo môžeme čakať v budúcnosti vo svete, ale napríklad aj na Slovensku? V podcaste sme sa o tom rozprávali s...


Feb 22, 2021

Slovensko je najhoršie na svete už aj v počte hospitalizovaných s covidom-19 na počet obyvateľov. Časť koalície chce výmenu ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Napríklad poslankyňa Andrea Letanovská zo strany Za ľudí.

O osude Mareka Krajčího sa má hovoriť aj na dnešnej koaličnej rade....


Feb 19, 2021

Vakcína Sputnik V vyvolala opäť miernu roztržku v koalícii, kým minister zdravotníctva Marek Krajčí a premiér Igor Matovič  chceli schváliť uznesenie o vakcíne, vicepremiérka Veronika Remišová to vetovala. Obe strany sa k tomu vyjadrovali aj dnes.

Čo dnes vieme o vakcíne, ako ju vnímajú samotní...