Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Dec 6, 2019

Exprezidenta a lídra strany Za ľudí Andreja Kisku obvinili v kauze jeho firmy KTAG. Ten za tým vidí "mikulášsky darček" od Roberta Fica.

Budete počuť aj Kiskovho advokáta Daniela Lipšica, podľa ktorého jeho obvinenie účelové a trestne právo sa tak zneužíva na politické ciele.

Sprísnenie...


Dec 5, 2019

Robert Fico čelí trestnému stíhaniu. Vyšetrovatelia NAKY ho obvinili z hanobenia národa, rasy a presvedčenia ako aj podnecovania národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti. Slovenské školstvo vychováva čoraz viac funkčných analfabetov. Náš vzdelávací systém tak produkuje zvačšujúcu sa ľahko...


Dec 4, 2019

Slovenskí biskupi minulý mesiac apelovali na kňaza Mariana Kuffu, aby ukončil svoje politické aktivity. Má totiž blízko k strane, ktorá sa do volieb spojila s Kotlebovou ĽSNS. 

Napriek tomu sme kňaza Mariána Kuffu sme však včera pristihli priamo v parlamente. Prišiel podporiť obmedzenia potratov. Či...


Dec 3, 2019

Igor Matovič oznámil nové mená na svojej kandidátke – svojich poslancov dal na posledné miesta, jednotkou je doteraz neznáma učiteľka Mária Šofranko.

Za Oľano kandiduje aj Anna Remiášová, tenista Karol Kučera, bývalý vyšetrovateľ Gorily Lukáš Kyselica, niekdajší šéf vojenských tajných Roman...


Dec 2, 2019

Hlavný dôkaz proti Marianovi Kočnerovi a Pavlovi Ruskovi v kauze zmenky – sa zatiaľ nepodarilo vykonať. Pavol Rusko je totiž opäť práceneschopný. Viac povie Ján Petrovič, ktorý tento proces sleduje.

Progresívne Slovensko a Spolu predstavili kandidátku do volieb. Za duom Truban a Beblavý sú ochranár...