Preview Mode Links will not work in preview mode

NAHLAS |aktuality.sk

Oct 23, 2019

Eva Mišíková bola 36 rokov prokurátorkou na generálnej prokuratúre, a to aj pod Dobroslavom Trnkom.

Kandidovala proti nemu na generálnu prokurátorku – no keď odišla z prokuratúry a stala sa advokátkou, obhajovala aj Dobroslava Trnku. Dokonca mu zachránila funkciu prokurátora.

Dnes vydáva knihu, o...


Oct 22, 2019

Pokus zrušiť milosť pre Mariana Kočnera v kauze Technopol nevyšiel. Nepodporil ho Smer, SNS a poslanci okolo Petra Marčeka. Signál poslancom Smeru nepodporiť návrh dal podpredseda parlamentu Martin Glváč.

Igor Matovič ho žiada, aby odstúpil z funkcie, pre komunikáciu s Marianom Kočnerom – okrem iného...


Oct 21, 2019

Marian Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček a Tomáš Szabó sú už oficiálne obžalovaní z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vražda je tak vyšetrená a pôjde na súd. Budete počuť advokáta Kuciakovcov, Daniela Lipšica.

Strana Andreja Kisku Za ľudí sa nespojí s koalíciou PS-Spolu...


Oct 18, 2019

Jeden z obvinených z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, Zoltán Andruskó, sa priznal a podpísal dohodu o vine a treste. Dostane tak nižší trest - menej ako šestnásť rokov - lebo spolupracuje s políciou a svedčí proti ostatným. Budete počuť advokáta rodiny Kuciakovcov, Daniela Lipšica.


Oct 17, 2019

Grilovali sme Roberta Fica. A hoc aj dnes má problém jasne povedať, či bol alebo nie v byte na Vazovovej, s ktorou sa spája kauza Gorila, tvrdí, že je za jej vyšetrenie.

Ak Robert Fico jasnú odpoveď neponúka, nemá s ňou napríklad problém jeho koaličný partner Béla Bugár. Ten jasne povedal, že on v...